Istanbulingua - turkish translations
Hakkımızda

Hakkımızda

Türkçe çevirilerinizde güven, kalite ve profesyonellik tercihinizse doğru adres Istanbulingua Translations.

Istanbulingua, aralarında sektöründe lider firmalar da bulunan beş kıtadaki otuzdan fazla ülkeden müşterilerine kusursuz cevirinin örneğini sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana, Istanbulingua, müşterilerinin sunulan hizmetten tam olarak tatmin olmasını hedef olarak belirlemiştir.

Başta telekomünikasyon, elektronik ve IT sektörleri ve de kullanım kılavuzları, hukuki metinler ve sözleşmeler olmak üzere, sunduğumuz çeviri hizmetleri tüm sektörleri kapsamaktadır ve kullanılmakta olan tüm döküman ve program tiplerini desteklemektedir.

Çevirmen kadromuzu oluştururken önemli kalite kriterlerini göz önünde tutmakta ve müşterilerimiz icin en kusursuz proje sunumunu ortaya koyabilecek çevirmenleri kadromuza dahil etmekteyiz. Tüm çevirmenlerimizi objektif kriterler eşliğinde bir seçim prosesine tabi tutmakta, konusunda en fazla yetkinliğe sahip profesyonel çevirmenleri tercih etmekteyiz. Geniş ölçekli çeviri projelerinde, proje yoneticisi eşliğinde bir tercüme ekibi oluşturmakta ve tüm ekibin aynı terminolojiyi kullanmasını ve standardizasyon sağlanmasını hedeflemekteyiz.

Revizyondan geçmeyen hicbir dökümanı müşterilerimize sunmamayı hedef olarak belirledik. Kaynak dökümanla hedef döküman arasında tam uyumun, çevirilerde cok önemli bir kalite unsuru olduğunun farkındayız.

Türkçe dili: Türkçe, pek çoğu Türkiye, Kıbrıs, Orta Asya ve diğer Avrupa ülkelerinde olmak üzere dünya üzerinde doksan milyondan fazla kişinin konuştuğu Orta Asya kokenli, Latin alfabesiyle yazılan modern bir dünya dilidir. Türkçe, linguistik olarak Ural-Altay dil grubunun Altay koluna bağlıdır ve Azerice, Kazakça, Özbekçe, Türkmence gibi diğer Asya dillerinin çok yakın akrabasıdır. Bu sözkonusu dillerde de müşterilerimizin çeviri ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.


Telif hakkı mahfuzdur. Copyright 2015 Istanbulingua